10 bin takipçi satın al | İnstagram takipçi satın al - oiyi.net

10 bin takipçi satın al

10 bin takipçi satın al

İnstagram 10 bin takipçi satın al

İnsta 10 bin takipçi satın al | 10 bin takipçi instagram

İnstagram "10 bin takipçi satın al" ancak nasıl takipçi olacak bu aldığınız? İnstagram takipçi alabileceğiniz tüm portallara karşı bir güvensizlik var çünkü herkesin sunumunda aynı ortak noktalı cümlelere yer verilmesine rağmen herkes gelen takipçilerin organik olmamasından şikayetçi. Hal böyle olunca işini düzgün yapan ve sözlerini tutan firmalar azınlık kalmış durumda.

10 bin takipçi satın al oiyi

10 bin takipçi satın al ama başına bela alma

oiyi.net olarak 10 bin takipçi satın al butonuna tıkladığınız anda siparişiniz için aranırsınız. Takipçi konusunda tam mutabakat sağlandıktan sonra standart prosedürlerimiz işlemeye başlar. Prosedürler nasıl? Günün her saatinde yapılan çekilişlerimiz vardır. BU çekilişlere hesabınızı sponsor yapar ve organik,Türk, gerçek takipçilerin sizleri takip etmesiniz sağlarız ama bundan önce sizin hesabınızın kategorisini ve paylaşımlarınızı analiz ederiz. Eğer bu kategori analizi yapılmazsa gelen takipçilerin bir çoğunun kısa vadede ayrılma ihtimali oluşur. 10 bin takipçi satın aldığınızda size gönderilen takipçinin Türk ve Organik olması hesabınızı takip etmeye devam edeceği anlamını taşımaz çünkü. Düşüş oranını minimize edebilmek için analizler sonucunda size en uygun takipçiye sahip hesabı belirler ve o hesaplarda düzenlenen çekilişlere sizi dahil ederiz. Yani oiyi.net standart tek tip bir hesaptan gönderim sağlamaz.

10 bin takipçi satın al

Ayrıca 10 bin takipçi satın aldığınızda oiyi.net size 13 bin takipçi satın almışsınız gibi 3 bin takipçi düşüş desteği gönderir. Evet yanlış veya geçici bir bilgi değil bu. Nasıl mı? Şöyle izah edelim. Biz her müşterimize muhtemel düşüşler için bir destek veririz. Sektörde de bu tür destekler verenler var ancak bizim gibi anında düşüş desteği veren olmadığı gibi aldığınız gibi organik olarak gönderim yapana da rastlamadık. Biz size 10 bin takipçi satın aldığınızda 13 bin organik takipçi olarak çekilişe kaydınızı yaparız yani sonradan 1 ay sonra falan size herhangi bir 3 bin bot veya smm panellerden falan gönderim yapmayız. Direkt olarak 10 bin takipçi satın alımınıza ek 3 bin anında çekilişten size gelir. Bunun yanı sıra kesinlikle belirtmemiz lazım ki bizim herhangi bir smm denilen diğer adı ile sosyal medya market denilen platformlarla entegrasyonumuz yoktur.

Hemen şimdi sizde 10 bin takipçi satın alın ve ilk üyelik indiriminde faydalanarak çok daha ekonomik şekilde sahip olun.

10k takipçi satın al | 10000 takipçi satın al