Hakkımızda | İnstagram takipçi satın al - oiyi.net

Hakkımızda

Oiyi.net bir Adsensima grup şirketidir. Alanında uzman personeli ile müşterilerine dinamik ve yüksek müşteri memnuniyetini benimsemiş olarak hizmet vermektedir.

SÜREKLİLİK

Geliştiririz, takip ederiz, kendimizi eğitiriz

YETERLİLİK

Standartların üstünde ürünler ve ücretlendirme

Dijital alanda modern hayatı şekillendiren unsurların ticaret ve insan hayatına entegresinde yeni keşiflerin öncülüğünü yapan kuruluşumuz 2014 yılında kurulmuştur. Müşterilerini, çalışanlarını ve iş ortaklarını varlığımızın sebebi olarak görmekle beraber bu birlikteliği en doğru şekilde yöneterek çalıştığımız alanlarda sadece güzel ülkemize değil, Makedonya, Arnavutluk ve diğer balkan ülkeleri başta olmak üzere dünya da birçok ülkeye hizmet veren küresel bir oyuncu konumundayız. Müşterilerimizin sosyal medya ile olan ilişkisinde ki yeniliklere erken entegrasyonu ve hedeflerine ulaşabilmek adına atacakları adımlarda bir kılavuz görevi üstlenerek sürekli gelişen ve değişen sosyal mecraları bilinen ve hakimiyet kurulabilen bir unsur haline getirerek, verimliliği merkez alan bir yönetim ile hizmet veriyoruz. Bu yaklaşım ve başarının sonucu olarak oiyi.net 'e bağlı, güvenen ve süreklilik sahibi saygın bir kitle ile çalışmanın haklı gururu içerisindeyiz.Oiyi.net kalıcı ve kaliteli çözümler üreterek hayata geçirdiği tüm proje ve satışa sunduğu tüm ürünlerde %100 sorumluluk, taahhüt ve verimlilik esasına dayalı olarak hizmet vermektedir. Bu hizmet anlayışını sadece tercih edilebilirliğimizi yükseltmek için değil aynı zamanda müşterilerimizin zihinlerindeki ölçeklerde saygınlık kazanabilmeyi hedeflemekteyiz. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak sosyal medyada ticaret yapan ve hedefleri olan tüm toplumun yararlandığı bir kuruluş olmuş durumdayız. Bu sirkülasyon içerisinde ki en önemli unsur olan memnuniyet ve insani değerlere karşı olan sorumluluklarımızı da asla unutmadık. Bu kapsamda müşterilerimizin memnuniyeti için indirim kuponları ve çeşitli kampanyaların yanı sıra çeşitli sosyal sorumluluk projeleri başlatmak ve var olan projelere katkı vererek tüm değerlerimize sahip çıkmak için bir adım attık.

Türkiye de hizmet verdiğimiz alanda değişimin ve gelişimin öncüleri arasında yer alıyoruz ve imkanlarımızı en iyi şekilde değerlendirerek öncü ve örnek olacak adımlar atıyoruz. İnstagram ve Tiktok başta olmak üzere tüm sosyal platformlarda müşterilerimizin taleplerine en üst seviyede karşılık vererek hedeflerine ulaşmada yardımcı oluyoruz.

 

 

 

SAMİMİYETLE

Açık, adil, saygılı ve mütevazi

ÇÖZER

Verimlilik ve Memnuniyet

EĞİTİM VE GELİŞİM

Sosyal medya sürekli değişen, gelişen ve topluluk kuralları düzenli olarak güncellenen bir yönetim anlayışı ile besleniyor. Kuruluşumuz bu durumun farkında olarak yeni kalabilmek ve tercih edilebilirliğini korumak için bu gelişmeleri kaliteli ve yerinde eğitimlerle takip ederek güncel kalmayı başarıyor. Hem bireysel hem de kurumsal olarak sosyal medyada daha kalıcı çözümler üretebilmek ve daha başarılı olabilmemizi sağlayacak alanlara odaklanıyoruz ve mesleki / teknik eğitimlerle sosyal medya ile alakalı tüm iş süreçlerine yönelik ön yargısız olarak kendimizi eğiterek ürün ve hizmetlerimizi bu bilinç ile oluşturuyoruz.

VİZYONUMUZ

Yaratıcılık ve mükemmellik parolası ile müşteri memnuniyeti ve sorumluluk kavramlarını rehber kabul etmekteyiz. Hizmet verdiğimiz tüm kategorilerde bu değerlere sadık kalarak ve şuanda bulunduğumuz konumdan daha ileri seviyeleri ulaşma hedefiyle ticari faaliyetlerimize devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Sosyal medyada varlık göstermek ve ticari bir hedefi bulunan herkese yüksek kalitede danışmanlık hizmeti vermek ve ürünlerimizle buluşturmak, yaratıcı ve kalıcı olan yeni imkanlar yaratarak en uygun fiyata en kaliteli hizmet sunmak misyonunu benimsiyoruz.