Organik Takipçi Satın Al | İnstagram takipçi satın al - oiyi.net

İnstagram Organik Takipçi

Organik Takipçi

Organik Takipçi Satın Al

İnstagram Organik Takipçi Satın Al

İnstagram organik takipçi satın al kategorisinde ki tüm ürün/hizmetlerimiz sizlerin memnuniyetini sağlamak ve muhtemel düşüşlerin mağduriyet yaratmasını engellemek için %30 anında düşüş desteği ile takviye edilmiş şekilde çekilişe +%30 şeklinde gönderilir. Nasıl mı? oiyi.net 'e giriş yaptınız ve organik takipçi satın al sekmesini tıkladınız, 10k organik takipçi satın al dediniz ve siparişi gerçekleştirdiniz. siz ödemenizi 10k organik takipçi fiyatından yapmış oluyorsunuz ancak size toplamda 13k organik takipçi gelmesini sağlıyoruz. 3K organik takipçi bizim size ücretsiz olarak sunduğumuz düşüş desteği hizmeti.

Organik Takipçi Satın Al

Peki diğer paketlerde nasıl oluyor diye sorarsanız eğer! Şöyle oluyor. %30 organik takipçi oranı hiç değişmiyor. Nasıl mı? Örneğin 40k organik takipçi satın al dediniz ve buna göre ödemenizi gerçekleştirdiniz. Biz size anında organik takipçi düşüş desteği adı altında %30 organik takipçi gönderimi gerçekleştiriyoruz. Şöyle bir sonuç ortaya çıkıyor! 40K + 12K organik takipçi satın almış oluyorsunuz. Hesabınıza 52k Organik takipçi gönderimi gerçekleştirilmiş oluyor. Peki farklı firmalar bunu nasıl yapıyor diye sorarsanız? Organik takipçi satın al dedikten sonra 1 hafta da gerçekleşecek düşüşlere bakıyorlar ve onu tamamlamayı taahhüt ediyorlar ancak nasıl? Sonradan size gelen takipçinin bir sosyal medya paneli yani smm denilen panellerden mi geldi yoksa farklı bir şekilde mi geldi bunu bilemezsiniz.

Organik takipçi satın al butonunu tıkladıktan sonra oiyi.net farkı ile anında %30 üzerine eklenir ve kategori analizi gerçekleştirilir. Hesabınıza en uygun organik takipçi gönderimi için çekiliş ve reklam çalışması yapılır. Size bot, panel takipçisi veya herhangi bir şekilde değil direkt organik takipçi şeklinde tek seferde gönderim yapılır.