250 Organik Türk Takipçi | İnstagram takipçi satın al - oiyi.net

250 Organik Türk Takipçi

(2 müşteri incelemesi)

19,00

 • Bu hizmet de anında %30 düşüş desteği vardır

Açıklama

250 İnstagram takipçi satın al

250 Organik Türk Takipçi hizmetimiz, anında %30 düşüş desteği ile müşteri memnuniyeti odaklı, %100 organik, tamamı Türk ve gerçek takipçilerden oluşan, doğal yöntemlerde hesabınıza aktarılan hizmetimizdir. İnstagram takipçi hizmetlerimizin tamamı, kendi hesaplarımız arasından size en uygun kategori seçildikten sonra reklam, çekiliş, ödüllü davet ve tavsiye ile yönlendirme usulü en doğal şekilde gerçekleşir.

Önemli bilgi: Hiçbir SMM paneli ile entegrasyonumuz yoktur.

Panellerin İnstagram algoritmasına zıt bir eko sistem ile çalışması sebebi ile hesabınızın kapanma ihtimalinin olduğunu biliyor musunuz? Kısa vadede olumsuzluklarla karşılaşmamış olmanız normal sayılabilir, ancak uzun vadede gelecek olan bir güncelleme ile bile hesabınızın kapanabileceğini lütfen değerlendirin. oiyi.net ‘den yapacağınız takipçi satın alımlarınızda yönlendirme kurgusu ve zamanı en doğal şekilde organize edilir. İnstagram hesabınızın zarar görmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Önemli bilgi: oiyi.net şifre ve diğer özel hesap bilgilerinizi istemez

İnstagram takipçi satın al ama şifreni hiç kimse veya hiç bir platform ile paylaşma. oiyi.net şifrenizi veya diğer hesap bilgilerinizi sizlerden talep etmeyecektir.

Önemli bilgi: Ödeme yöntemleri güvenliği

İnstagram takipçi satın alırken yapacağınız ödemeler güvende.  oiyi.net ödeme kanalları 6493 sayılı kanun kapsamında hizmet veren ve merkez bankası tarafından denetlenen kurumlardır. Alternatif ödeme yöntemlerinin hepsi firmamızın öz belgeleri ile elde edilmiştir ve ödeme güvenliğinden asla ödün verilmemiştir.

Ek bilgi

Tamamen Organik

Bu hizmetimiz, tamamı Türk ve gerçek takipçiden oluşur. Reklam, çekiliş ve tavsiye gönderileri ile tamamen doğal yöntemler kullanılarak hesabınıza takipçi yönlendirmesi yapılır. Tamamen organik olarak takipçi gönderimi tamamlanır.

Kategori Analizi

Bu hizmetimiz, yüksek etkileşim/verim alabilmeniz için kategori analizine tabidir. Satın alım işleminiz sonrasında tarafınıza atanmış olan portföy yöneticiniz hesabınızı inceler. Hesabınıza en uygun kategoride ki hesaplarımızdan takipçi yönlendirmesi sağlar. Tam organik ve doğal yöntemlerle takipçi gönderimi tamamlanır.

Düşüş Desteği

Bu hizmetimiz, müşteri memnuniyetini sağlamak adına düşüş desteğine tabidir. Satış sonrasındaki süreçte yaşanılacak takipçi kayıplarına karşı düşüş desteği sağlanacaktır. Aylar sonra değil! Siparişinizin hemen ardından 250 takipçi + yüzde 30 takipçi desteğiniz sağlanacaktır.

250 Organik Türk Takipçi için 2 inceleme

 1. Kemal

  Daha, öncede takipçi satın almıştım ancak hepsi bot çıktı. Buradaki takipçiler sağlam. Tavsiye ederim

  • admin

   Çok teşekkür ederiz efendim. Sizin %10 indirim kodunuz mail adresinize yönlendirildi. Mail adresiniz güncel değilse canlı destek hattındaan arkadalara yazıp tekrar isteyebilirsiniz. Saygılarımızla

 2. Aytül karalı

  Daha önce farklı yerden takipçi aldım yalnız hepsi bot çıktı….bu sitedeki ise gerçek organik türk takipçi çok memnun kaldım istediğim kadar geniz platforma sizler sayesinde kavuştum teşekkür ederim

  • admin

   Merhaba, güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir