Bot Takipçi 100 | İnstagram takipçi satın al - oiyi.net

Bot Takipçi 100

5,00

İnstagram Bot Takipçi Satın Al | %30 Düşüş Desteği

Açıklama

İnstagram Bot Takipçi Satın Al

Oiyi.net farkı ile İnstagram bot takipçi satın al

Bot Takipçi satın al | İnstagram bot takipçi satın al | Düşmeyen bot takipçi satın al

Türkiye de İnstagram bot takipçi satın alabileceğiniz tedarikçileri unutun! En verimli, amacınıza en uygun ve asla mağduriyet yaşamayacağınız bot takipçi oiyi.net de.

İnstagram bot takipçi satın alırken güvenilir bir kaynak ile ticaret yapmak çok önemlidir, çünkü bot diye tabir ettiğimiz takipçiler çok çeşitli olmasının yanı sıra ek olarak çok farklı yöntemlerle hesabınıza aktarılır. İyi bir şey yapmak adına bir hamle ile bot takipçi satın alırsınız ama bu hesabınızın kapanmasına bile sebep olabilir. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veriyor olmanın bize verdiği tecrübe ile hareket ettiğimiz için oiyi.net farkı ile böyle bir durum başınıza gelmeyecektir. Kısıtlanmaların, banlanmanın yanı sıra bot takipçi satın alırken tam olarak ne aldığınız ve ne kadar sürede kaç takipçinizin kalacağı da paranızı boşa vermiş olmamak adına önemli bir sorudur.

İnstagram Bot Takipçi Satın Al | Oiyi.net

Paranızı 1 hafta sonra veya 10 gün sonra hiç kalmayacak bir takipçi için vermek istemezsiniz umarım?

İnstagram Bot takipçi satın al 100

ÖNEMLİ BİLGİ

İnstagram bot takipçi satın alırken hesabınız kapatılmasın! Biz dikkat ediyoruz! Sizde dikkat edin…

Panellerin İnstagram algoritmasına zıt bir eko sistem ile çalışması sebebi ile hesabınızın kapanma ihtimalinin olduğunu biliyor musunuz? Kısa vadede olumsuzluklarla karşılaşmamış olmanız normal sayılabilir, ancak uzun vadede gelecek olan bir güncelleme ile bile hesabınızın kapanabileceğini lütfen değerlendirin. oiyi.net ‘den yapacağınız takipçi satın alımlarınızda yönlendirme kurgusu ve zamanı en doğal şekilde organize edilir. İnstagram hesabınızın zarar görmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Önemli bilgi: Hiçbir SMM paneli ile entegrasyonumuz yoktur.

Önemli bilgi: oiyi.net şifre ve diğer özel hesap bilgilerinizi istemez

Önemli bilgi: Ödeme yöntemleri güvenliği

İnstagram takipçi satın alırken yapacağınız ödemeler güvende.  oiyi.net ödeme kanalları 6493 sayılı kanun kapsamında hizmet veren ve merkez bankası tarafından denetlenen kurumlardır. Alternatif ödeme yöntemlerinin hepsi firmamızın öz belgeleri ile elde edilmiştir ve ödeme güvenliğinden asla ödün verilmemiştir.

  oiyi.net farkı ile bot takipçi satın al ve yükselişe geç.

 

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Bot Takipçi 100” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir